Strona główna » Zasady wysyłki zamówienia

Hity sklepowe

Ankieta

Jakiego pistoletu do natrysku używasz?


Kontakt

Zasady wysyłki zamówienia1. Sposoby dostawy

I. Odbiór osobisty

W procesie składania zamówienia jeśli klient wybierze opcję dostawy: Odbiór osobisty

Odbiór osobisty zamówienia jest ograniczony do klientów z następujących krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Łotwa.

Odbiór osobisty zamówionego towaru w naszym oddziale: PHU KAGRO Krzysztof Groński, ul. Polna 18/20, 91-328 Łódź, Polska, Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 i w soboty w godzinach od 10.00 do 14.00, z wyjątkiem świąt państwowych. Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo zapłacić gotówką i kartą płatniczą.

WAŻNE!!! UWAGA!!!
NIE REALIZUJEMY odbioru osobistego zamówień z następujących państw:
CYPR, ISLANDIA, KANADA, MALTA, STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI

II. Kurier DPD

W procesie składania zamówienia jeśli klient wybierze opcję dostawy: Kurier DPD

Dostawa Kurierem DPD zamówienia jest ograniczony do następujących krajów: Polska

Przy zamówieniach równych lub wyższych niż 2500,00zł netto – Darmowa dostawa
Termin dostarczenia przesyłki od 24 godzin do 72 godzin


WAŻNE!!! UWAGA!!!
NIE REALIZUJEMY wysyłki zamówień Kurierem DPD do następujących państw:
AUSTRIA, BELGIA, BUŁGARIA, CHORWACJA, CYPR, CZECHY, DANIA, ESTONIA, FINLANDIA, FRANCJA, GRECJA, HISZPANIA, HOLANDIA, IRLANDIA, ISLANDIA, KANADA, LITWA, LUKSEMBURG, MALTA, NIEMCY, NORWEGIA, PORTUGALIA, ROSJA, RUMUNIA, STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI,  SZWAJCARIA, SZWECJA, SŁOWACJA, SŁOWENIA, TURCJA, UKRAINA, WĘGRY, WIELKA BRYTANIA, WŁOCHY, ŁOTWA

III. Kurier międzynarodowy, Courier International

W procesie składania zamówienia jeśli klient wybierze opcję dostawy: Kurier międzynarodowy, Courier International

Dostawa Kurierem międzynarodowym zamówienia jest ograniczona następujących krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Łotwa i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

WAŻNE!!! UWAGA!!!
NIE REALIZUJEMY wysyłki zamówień Kurierem międzynarodowym, Courier International do następujących państw:
CYPR, ISLANDIA, KANADA, POLSKA, ROSJA, STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI, 
TURCJA, UKRAINA
 

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

  • Firmy kurierskiej DPD Europa

  • Brokerem Kurierskim AlleKurier, który może wysłać zamówienie firmą kurierską DPD, Logistico, AlleKurier Europa, GLS Polska

Termin dostarczenia przesyłki to min. 5 dni roboczych do 14 dni roboczych

3. Koszty dostawy

Koszty wysyłki generowane są po wybraniu metody dostawy i są różne ze względu na wagę zamówienia, miejsce dostawy, przewoźnika. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

4. Termin realizacji dostawy wynosi Dostawa zazwyczaj od 24 do 72 godzin i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

5. Uszkodzenia Towaru powstałe podczas dostawy.

W przypadku konsumenckiego zakupu na odległość nasz Sklep zawsze ponosi ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty towaru w transporcie. Jeżeli towary zostaną dostarczone z oczywistymi uszkodzeniami, powstałymi w czasie transportu, uprzejmie prosimy o możliwie jak najszybsze zgłoszenie takiej wady u doręczyciela i kontakt z nami. Opóźnienie w zgłoszeniu takiej reklamacji lub nawiązaniu kontaktu nie ma żadnych konsekwencji dla Państwa ustawowych roszczeń i ich zaspokojenia, w szczególności dla Państwa praw z tytułu ustawowej rękojmi za wady (pkt. VIII Regulaminu). Szybsze zgłoszenie zauważonych uszkodzeń, powstałych podczas transportu stanowi dla nas pomoc przy dochodzeniu naszych własnych roszczeń wobec przewoźnika lub ubezpieczyciela transportu.

W przypadku Klienta niebędącego jednocześnie Konsumentem: ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty Towaru przechodzi ze Sklepu internetowego na kupującego w momencie powierzenia Towaru przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy danego rodzaju, bądź wyznaczonej przez kupującego osobie lub firmie kurierskiej.


Przejdź do strony głównej

Producenci

GRACOPolyurethane Machinery Corp.PUmarketPURCRAFTSPF DEPOTSpraystock.com

Waluta

nota prawna

Jakiekolwiek użycie słowa "Graco®" na tej stronie internetowej odnosi się do Graco® Inc. PUmarket.pl nie jest związany z Graco® Inc. i nie ponosi odpowiedzialności za jakość produktów marki Graco® lub ich gwarancji. Graco®,Fusion®, GX7®, GAP®, Probler, P2®, Gusmer®, Glascraft® i CS® są to słowa, które mogą być związane z Graco® Inc. i / lub jej produktów, które mogą być objęte prawami autorskimi i / lub znakami towarowymi przez Graco® Inc. Wszystkie zastosowania powyższych słów lub zwrotów odnoszą się do firmy Graco® Inc. lub jej produktów.

Certyfikat Jakości TRUSTED SHOPS

GWARANCJA TRUSTED SHOPS dla PUmarket.pl

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

  • PayPal
  • tpay.com

Chmura tagów

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Informacja o cookie .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Baner powitalny