Strona główna » GRACO - Pistolety natryskowe

Hity sklepowe

Ankieta

Jakiego pistoletu do natrysku używasz?


Kontakt

GRACO - Pistolety natryskowe

GRACO - Pistolety natryskowe

Malowanie natryskowe to bezwzględna konkurencja dla wałków i pędzli. Pistolety natryskowe GRACO doskonale sprawdzają się podczas aplikacji farb, lakierów czy impregnatów, znacznie skracają pracę, a do tego nadają się do malowania niemal wszystkich typów powierzchni. Pistolet natryskowy może znaleźć zastosowanie w każdej branży – także motoryzacyjnej i artystycznej. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia oraz znajomość właściwości poszczególnych cieczy (do różnych rodzajów płynów stosowane są inne modele pistoletów).

Proces malowania natryskowego za pomocą pistoletu odbywa się z użyciem sprzężonego powietrza - zupełnie odwrotnie niż w przypadku zastosowania agregatu malarskiego. Drobinki farby łączą się z powietrzem i wydostają się pod ciśnieniem na wybraną powierzchnię. Pojemnik z farbą jest zazwyczaj przymocowany bezpośrednio do pistoletu tak, by zapewnić swobodę ruchów i uczynić pracę jeszcze wygodniejszą. Do wyboru są także elektryczne pistolety natryskowe, które przeznaczone są do amatorskiego użytku.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat modeli pistoletów natryskowych GRACO. Znajdą w nich Państwo wyczerpujące opisy zastosowań oraz wykaz parametrów, które pozwolą idealnie dobrać sprzęt do czekających go wyzwań. W naszej ofercie znajdują się także części oryginalne i zamienne do każdego rodzaju pistoletu.


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki
Przejdź do strony głównej

Producenci

GRACOPolyurethane Machinery Corp.PUmarketPURCRAFTSPF DEPOTSpraystock.com

Waluta

nota prawna

Jakiekolwiek użycie słowa "Graco®" na tej stronie internetowej odnosi się do Graco® Inc. PUmarket.pl nie jest związany z Graco® Inc. i nie ponosi odpowiedzialności za jakość produktów marki Graco® lub ich gwarancji. Graco®,Fusion®, GX7®, GAP®, Probler, P2®, Gusmer®, Glascraft® i CS® są to słowa, które mogą być związane z Graco® Inc. i / lub jej produktów, które mogą być objęte prawami autorskimi i / lub znakami towarowymi przez Graco® Inc. Wszystkie zastosowania powyższych słów lub zwrotów odnoszą się do firmy Graco® Inc. lub jej produktów.

Certyfikat Jakości TRUSTED SHOPS

GWARANCJA TRUSTED SHOPS dla PUmarket.pl

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

  • PayPal
  • tpay.com

Chmura tagów

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Informacja o cookie .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Baner powitalny