1 » Polityka prywatności2

Hity sklepowe

Ankieta

Jakiego pistoletu do natrysku używasz?

 • GRACO® Fusion AP
 • GRACO® Fusion CS
 • GRACO® Fusion MP
 • GRACO® Probler P2
 • GAMA Master III
 • GAMA Master II
 • PMC AP2
 • Inny

Kontakt

 • PHU KAGRO
  ul. Polna 18/20
  91-328 Łódź
  NIP: 773-001-30-07
 • E-mail:info@pumarket.pl
 • Telefon502 663 864
  509 293 301
  42 650 09 74
 • Godziny działania sklepupon-pt 10.00 - 18.00 ; sobota 10.00 - 14.00

Polityka prywatnościDane osobowe osób fizycznych

Ochrona danych osobowych jest jednym z głównych celów firmy PHU KAGRO Krzysztof Groński (zwanej dalej KAGRO). W celach zabezpieczenia oraz zagwarantowania w każdym momencie ich prywatności oraz aby rygorystycznie spełnić to, co zostało ustalone w Ustawie Organicznej 15/1999, z dnia 13 grudnia, o Ochronie Danych o Charakterze Osobowym ("USTAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH"), i innego ustawodawstwa dotyczącego tej kwestii. Firma KAGRO informuje Państwa, że wszystkie dane o charakterze osobowym, które otrzymamy za pośrednictwem strony internetowej, a także poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej, faksu, telefonu lub jakiegokolwiek innego środka komunikacji, będą przetwarzane w sposób poufny, zgodnie z polityką firmy dotyczącą ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych i wyżej wspomnianą ustawą o ochronie danych osobowych, oraz zostaną dołączone do pliku firmy KAGRO, za który jest ona odpowiedzialna. Celem gromadzenia powyższych danych jest dostarczenie Państwu informacji dotyczących ofert, promocji, produktów oraz usług, oferowanych przez firmę, jak również przeprowadzanie ankiet, prowadzenie statystyk, analiz tendencji rynku oraz badanie Państwa preferencji dotyczących korzystania z naszej strony internetowej, w celu ulepszenia naszych usług.

Równocześnie KAGRO informuje, że zgodnie z postanowieniami USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, mają Państwo prawo do dostępu, zmiany, usunięcia oraz nie wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez KAGRO. Użytkownik korzysta z wyżej wymienionych praw poprzez wysłanie listu na adres: PHU KAGRO Krzysztof Groński, ul. Polna 18/20, 91-328 Łódź lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: kagro@kagro.com.pl, z tytułem “Ochrona danych”.

Równocześnie KAGRO przyjmuje, że wszelkie dostarczone nam dane o charakterze osobowym są zgodne z prawdą, kompletne i dokładne, oraz oczekuje od Państwa przekazania nam informacji o ich zmianie lub aktualizacji.

KAGRO nie używa plików cookies w celu uzyskania informacji dotyczących użytkowników naszej strony internetowej. Firma zastrzega sobie jednak prawo do modyfikacji kryterium dotyczącego używania wyżej wspomnianych plików cookies.


Przejdź do strony głównej

Producenci

GRACOPolyurethane Machinery Corp.PUmarketPURCRAFTSPF DEPOT

nota prawna

Jakiekolwiek użycie słowa "Graco®" na tej stronie internetowej odnosi się do Graco® Inc. PUmarket.pl nie jest związany z Graco® Inc. i nie ponosi odpowiedzialności za jakość produktów marki Graco® lub ich gwarancji. Graco®,Fusion®, GX7®, GAP®, Probler, P2®, Gusmer®, Glascraft® i CS® są to słowa, które mogą być związane z Graco® Inc. i / lub jej produktów, które mogą być objęte prawami autorskimi i / lub znakami towarowymi przez Graco® Inc. Wszystkie zastosowania powyższych słów lub zwrotów odnoszą się do firmy Graco® Inc. lub jej produktów.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Systemy płatności

 • PayPal
 • tpay.com

Chmura tagów

Waluta