Strona główna » Agregaty malarskie

Hity sklepowe

Ankieta

Jakiego pistoletu do natrysku używasz?


Kontakt

Agregaty malarskie

Malowanie natryskowe metodą hydrodynamiczną wymaga użycia specjalistycznego agregatu malarskiego.

Jego zastosowanie jest koniecznie w przypadku malowania powierzchni o nierównej strukturze, gdy kluczem do uzyskania dobrego efektu jest nieprzerwana aplikacja farby w każdym położeniu. Farba pobierana jest z przymocowanego do agregatu zbiornika, następnie transferowana do pompy, która sprzęża ciecz i przekazuje ją pod ciśnieniem do pistoletu natryskowego. Dzięki takiemu transferowi drobinki płynu nie unoszą się w powietrzu czyniąc pracę bezpieczniejszą i bardziej efektywną. Użycie agregatu malarskiego pozwala pomalować około 4m2 w ciągu zaledwie jednej minuty. Malowanie za pomocą agregatu znanych producentów takich jak GRACO to gwarancja precyzyjnej aplikacji niezależnie od rodzaju cieczy.

Części do agregatów malarskich

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór części do agregatów malarskich, które zapewnią nieprzerwaną skuteczność pracy nawet po długim czasie użytkowania. Dysponujemy m.in. oryginalnymi pompami, dyszami, wężami oraz filtrami. Oferujemy również sprawdzone części zamienne o jakości porównywalnej do podzespołów oryginalnych. Części do agregatów malarskich sprzedajemy zarówno w zestawach jak i na sztuki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki
Brak artykułów ...
Przejdź do strony głównej

Producenci

GRACOPolyurethane Machinery Corp.PUmarketPURCRAFTSPF DEPOTSpraystock.com

Waluta

nota prawna

Jakiekolwiek użycie słowa "Graco®" na tej stronie internetowej odnosi się do Graco® Inc. PUmarket.pl nie jest związany z Graco® Inc. i nie ponosi odpowiedzialności za jakość produktów marki Graco® lub ich gwarancji. Graco®,Fusion®, GX7®, GAP®, Probler, P2®, Gusmer®, Glascraft® i CS® są to słowa, które mogą być związane z Graco® Inc. i / lub jej produktów, które mogą być objęte prawami autorskimi i / lub znakami towarowymi przez Graco® Inc. Wszystkie zastosowania powyższych słów lub zwrotów odnoszą się do firmy Graco® Inc. lub jej produktów.

Certyfikat Jakości TRUSTED SHOPS

GWARANCJA TRUSTED SHOPS dla PUmarket.pl

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

  • PayPal
  • tpay.com

Chmura tagów

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Informacja o cookie .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Baner powitalny